• Elvan & Tolga ÖNEN - Silence Hotel - 23.09.2017

  Tanıştığımız gün itibariyle yaydığınız pozitif enerjiniz, beklentilerimizin örtüşmesi ve kimyamızın uyuşması sayesinde sorunsuz, problemsiz bir süreç geçirdik. Siz sordunuz biz cevapladık, biz anlattık siz dinlediniz ve kamera kayıtlarından baktığımızda damat olarak tüm düğün boyunca pistten inmediğim, temposu hiç aksamayan, davetlileri hiç duraksatmayan şarkılarla oluşan bir playlist ile gecemize renk kattınız. Gerek performansı ile olsun, gerek bir gün önceden bize ulaşarak kendini takdim etmesi ve düğün gecesi için bizlere içimizin rahat olmasını telkin etmesi sebebiyle DJ arkadaşa da teşekkürlerimizi sunarız.

  Tekrardan hepinize teşekkür ederiz. Belki de arkadaşlarımızın düğünlerinde tekrar karşılaşırız. Görüşmek ümidiyle...

 • Tuğçe & Serkan Atıcı 20 Mayıs 2017 – Limak Eurasia Luxury Hotel

  Tuncay Bey ve Orkestra Musicall ekibini ,  bir arkadaşımızın düğününde ilk dinlediğimizde başka bir yerle görüşmeden direk kendileriyle anlaştık , gerek  düğün öncesi yaptığımız toplantıda  bize gösterdikleri ilgi ve alaka , gerek de düğün sırasında gösterdikleri muazzam performans  gerçekten takdire şayandı .  Pist hiç boş kalmadı , düğün sonrasında da tüm konuklardan çok pozitif yorumlar aldık  . Ayrıca da Tuncay Bey’e , eşimin kendi  grup arkadaşlarıyla bana sürpriz yaparak  3 parça  çalmalarına destek verdiği için  ayrıca teşekkür ederiz .   

  Başta Tuncay Sevindik olmak üzere, değerli Orkestra Musicall ailesine sonsuz teşekkürler … ”

   

 • Sena & Cihangir KOLCU - Courtyard Marriott - 30.09.2017

  30.09.2107 tarihinde Courtyard Marriot Hotel’de gerçekleşen düğünümüzde Orkestra Musicall bizlere unutamayacağımız ve muhteşem bir gece yaşattı. Tüm ekip, solistimiz ve Tuncay Bey o gece o kadar pozitif ve enerjiklerdi ki bütün misafirlerimizden bu konuda çok güzel dönüşler aldık. İlk görüşmeye gittiğimizde Tuncay Bey bize düğünde herşey unutulur yiyecekler, masa süsleri, yemekler ama müzik asla unutulmaz bu süreçten sonra akılda kalan tek şey müzik olur çok önemli bir detay diye uyarmıştı o an tam olarak anlayamadığımız bu sözünü şuan çok iyi anlıyoruz. Bütün misafirlerimizden ilk olarak aldığımız tepki müzikler harikaydı oluyor. Gönlümüzce oynadığımız her yöreden çalınan müzik seçimleriyle bütün misafirlerimizi ve bizi coşturdular. Ne kadar teşekkür etsek az kalır. Buket atma konusunda olumsuz düşünürken Tuncay Bey’in yönlendirmesiyle son anda karar değiştirdik ve atmaya karar verdik. Öyle güzel ve keyifli bir an oldu ki iyi ki bizi bu konuda yönlendirmiş.

  Ben ve eşim sizlere sonsuz teşekkür ediyoruz.

 • Duygu & Ali Kıvanç İSKENDER 26.08.2017 World Point Panorama Garden

  26.08.2017 tarihinde World Point Panorama Garden’de gerçekleşen düğünümüzde Orkestra Musicall bize ve davetlilerimize unutamayacağımız bir gece yaşattı. Orkestra Musicall’i birkaç yıl önce instagramda keşfetmiştik ve düğünümüzde onlarla çalışmak istediğimize neredeyse o an emindik. Hiçbir orkestra araştırmadan düğün mekanına Orkestra Musicall ile çalışmak istediğimizi bildirdik. Ve Tuncay Bey ile 8 ay öncesinden iletişime geçtik. Tuncay Bey’in gerçekleştirdiğimiz toplantıdaki samimiyeti ve her aşamadaki profosyenelliği bizi çok etkiledi. Düğün tarihimizde uygun olmasalar tarihi değiştirmeyi bile göze almıştık . Düğün gecesi bize hayalimizdekinden fazlasını yaşatarak çok doğru bir karar verdiğimizi bir kez daha  hissettirdiler. Düğün sonrasında birçok davetliden orkestramızın mükemmel olduğu ile ilgili geri dönüşler aldık. Başta Tuncay Bey olmak üzere tüm çalışma arkadaşlarına tekrar teşekkür ediyoruz. Başka bir organizasyonda karşılaşmayı dört gözle bekliyoruz. Muhteşemsiniz. Sevgiler.

 • Aydın Ailesi 19.05.2017 Wyndham Kalamış Hotel

  "Wyndam Grand Hotel Kalamış’da 19 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleşen düğünümüz için tecrübeli ve bize sonunda keşke dedirtmeyecek bir müzik ekibi ararken Tanrıya şükür yolumuz Tuncay bey ve Grup Müzikal ile kesişti.  Ne kadar detay çalışırsanız, ne kadar ince eleyip sık dokursanız dokuyun, düğün gecesi en başta yeni evlenenleri ve misafirleri havaya sokan en önemli konu seçmiş olduğunuz orkestra ve müzik türü oluyor. Bu konuda biz de tavsiye ve araştırmalarımız sonucunda Tuncay bey ve Grup Müzikal ile çalışmaya karar verdik. Onların profesyonel görüşleri ve yönlendirmeleri ile seçmiş olduğumuz giriş ve dans müzikleri ile gece boyunca icra ettikleri repertuvar ve kaliteli müzik herkesin büyük beğeni ve takdirlerini aldı. Dans pistimiz hiç boş kalmadı, tabiri caiz ise oynamayanının pataklandığı bir düğün gecemiz oldu. Ne kadar bu işi iyi bildiğinizi düşünürseniz düşünün biraz tecrübe ve bilgi sahibi insanlara kulak vermenizde büyük fayda var. biz öyle yaptık ve Tuncay bey sayesinde çok eğlendiğimiz, hiç endişe yaşamadığımız harika bir düğünüz oldu. Sonsuz teşekkürler hepinize."

 • Selin & Seçkin SÜERDEM 04.08.2017 Sea Garden

  "Düğünlerin olmazsa olmazlarından biri herkese hitap edebilcek ve titizlikle hazırlanmış şarkı listeleriyle misafirlere keyifli saatler yaşatıcak Orkestralardır. Mekan ve yemekler nekadar güzel olursa olsun kötü bir müzik herşeyi mahvedebilir. Bir de tam bu titizlikle Düğün Orkestrası araştırmalarımza başladığımızda Tunca Bey ve Orkestra Musicall ile tanıştık. Düğünden 3 ay önce gösterdikleri ilgi alaka ve titiz çalışmalarını düğünümüzün son dakikasına kadar gösterdiler. Düğünden önce şarkı, teçhizat ve çeşitli konularda bize sundukları hizmet ile müzik adına herşeyi kusursuz yerine getirdiler. Orkestra elemanlarının birbirinden yetenekli oluşu, iş disiplinleri ve yaptıkları işe göstermiş oldukları saygı ile Ben, eşim ve tüm misafirlerden tam not aldılar. Tuncay Bey ve değerli Orkestra elemanlarına teşekkür ediyorum. Düğünümüz sizlerle çok daha güzeldi."

 • Gülşen & İsmail DOĞAN 19.08.2017 Wyndham Levent Hotel

  Düğün ile ilgili en çok içimize sinen konu Orkestra Musicall ile çalışmaktı. Düğün günü sabahından gece saatlerine kadar sabah kız alma bandosu, kokteyl trio grup, orkestra, dj ve pasta bandosuyla gün boyu bizi yalnız bırakmayan, güler yüzü ile bizi rahatlatan,  günümüzü neşelendiren Tuncay Bey ve ekibine sonsuz teşekkürler. 

  İşinize hakimiyetiniz sayesinde her şey çok güzeldi, güzel yönlendirmeleriniz için ayrıca çok teşekkür ederiz. Tekrar farklı organizasyonlarda görüşmek dileğiyle… :)

 • Cansu & Berk ÖZEMEN 08.07.2017 Sapanca Green Blue Hotel

  Bir düğünü unutulmaz kılan en önemli etkendir orkestra. Hele ki detaycı ve mükemmelliyetçi iseniz :) Orkestra Musicall ile tanışmamız birkaç yıl önce bir aile dostumuzun düğününde olmuştu. Tüm ekip baştan sona olağanüstüydü. Tabi kendi düğün tarihimiz netleştiği an yaklaşık bir yıl önceden kapılarını çaldık :) Tuncay Bey tüm nezaketi ve ilgisi ile tüm isteklerinizi daha siz söylemeden kusursuz bir planlama ile karşınıza çıkartıyor. Biz birkaç istek dışında her şeyi kendilerine bırakmıştık. İyi ki de öyle yapmışız. Düğün günü yemekler yenemedi, zira kimse sahneden uzaklaşmak istemedi:) Repertuar konusunda üstlerine yok diyebilirim. Hiç tereddüt etmeden en özel gününüzü en doğru ekibe emanet ediyorsunuz. Sonrasında da zaten davetlilerinizin organizasyonlarında da kendilerini dinlemeye devam ediyorsunuz:) Buradan her şey için bir kez daha çok teşekkür ederiz. 

 • Serra & Uğur Bozdoğan 16.09.2017 Hilton Kozyatağı Hotel

  Düğünün güzel ve sorunsuz geçmesi için işini doğru bir şekilde yapan insanlarla çalışmak çok önemli. Orkestra Musicall bu konuda bize düğün öncesinde yapmiş olduğumuz toplantılarda vermiş olduğu pozitif enerji ve güvenle işini ne kadar doğru yaptığını hissettirmeyi başardi. DJ ile orkestra arasında seçım yapmak hem ekonomik olarak hemde kafamızda hangisi daha eğlenceli olur diye düşünürken Tuncay Bey'in bizi doğru yönlendirmesiyle orkestrayi tercih ettik. Düğün sonrasında biz ve tüm davetliler gerçek anlamda eğlendiler ve keyifli vakit geçirdik.

 • Özgün & Gökçe AYAROĞLU 31.07.2016 Bosphorus Palace Hotel

  "Tuncay Bey ve Orkestra Müzikal Ekibi ofislerine gittiğimiz ilk günden düğünümüzün son dakikalarına kadar bizimle hep güleryüzlü olarak ilgilendiler. Şarkı seçimlerinde ve düğün olay örgüsü içersinde verdikleri titiz danışmanlık onları gerçekten bu işin profesyoneli yapıyor. Müzik ekibinin kalitesinin, bir düğündeki eğlenceyi taçlandırdığını bize gösterdiler. Bu renkli geceye katılan her bir konuğumuz ekibin performansıyla eğlencenin parçası oldu. Emekleri, profesyonel tutumları ve her daim anlayışlı güler yüzleri için çok teşekkür ederiz. 

   

 • Özdenur & Atılım BULUT Yıldız Hisar Tesisleri Düğün 24.07.2016

  Düğün için mekan araştırması yaparken benim için en önemli konulardan biri müzikti. En mutlu günümde hem ben hemde konuklarım eğlenmeliydi . Mekanı kesinleştirdikten sonra hem kaliteli hem de bizim isteklerimiz doğrultusunda hareket edecek bir ekip aramaya başladım. Sonra Orkestra Musicall ile tanıştım. Instagram hesaplarındaki videoları izlediğimde aradığım ekibi bulduğumdan emindim. Görüşme için acele etmem gerekiyordu çünkü bu işlerde erken davranmak önemliydi. Sonra Tuncay Bey ile görüşme ayarladık ve gerekli maddeleri karşılıklı olarak konuştuk. Düğünümde  Orkestra Musicall olmasını istiyordum. Birincil grubunun o tarihte dolu olması üzerine Orkestra Rapido için anlaştık. Anlaşmayı yaptığımızda düğünümüze 4-5 ay vardı. Giriş müziğimizin,ilk dans müziği ve pasta müziklerinin eşimle farklı olmasını istiyorduk. Tuncay bey bütün isteklerimizi dinledi,kendi tecrübeleriyle de bizi yönlendirdi ve istediğimiz herşeyi sağladı. Düğün günümüze kadar orkestra ekibiyle görüşmemiz olmadı. Düğünden birkaç saat önce gelip orkestra ekibi akışla ilgili bilgi verdi,isteklerimizi dinledi ve hazırlıklarına başladılar. Ama benim ufakta olsa korkularım vardı. Herşey o kadar güzeldi ki düğün bittiğinde hiçbir sorun çıkmamıştı,sorun olduysa da biz bunu hissetmedik. Bu da onların ne kadar  profesyonel ve işlerini ciddiyetle yaptıklarını gösterir.  Konuklarımızdan da orkestra ile ilgili o kadar güzel geri bildirimler aldık ki onları seçmiş olduğum için çok şanslıydım. Bütün konuklarımız,arkadaşlarımızı eğlendi, zaman zaman konuklarımızın istekleri de yerine getirildi. En mutlu günümüze eşlik ettiğiniz için çok teşekkür ederim. Çalışmalarınızın devamını dilerim.
  Not: Düğünde farklılık isteyenler pasta kesiminde müzik yerine bando ekibini  seçmelisiniz pişman  olmayacaksınız :) "

 • Begün & Bahadır ALEV Point Hotel Barbaros Düğün 23.07.2016

  23.07.2016 tarihinde Point Hotel Barbaros'ta gerçekleşen düğünümüzün en önemli kısmı olan müziği Tuncay Bey ve ekibine emanet ettik. Düğün öncesinde yapılan toplantılar ve düğün akış planlamalarında her ne kadar güzel bir iş olacağının sinyallerini alsak da yinede her gelin ve damat gibi acaba nasıl olur  aksilik yaşar mıyız diye düşünmeden kendimizi alamadık. Ama düğün başladığı anda bu kuşkuların ne kadar yersiz olduğunu anladık. Orkestra  Rapido ,Balkan Bondosu  ve Dj performansından  aldığımız kusursuz  hizmetten dolayı çok mutluyuz. Bu özel gecemizi eğlenceli kılan Tuncay Bey ve ekibine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. 
  Sevgilerle,
  Begüm & Bahadır ALEV

 • Aycan & Emre SEZER Limak Eurasia Hotel Düğün 19.11.2016

  Her gelin ve damat gibi, bizde harika bir düğünümüz olsun, davetlilerimiz çok ama çok eğlensin, düğün bittikten sonra memnun kalarak ayrılsınlar istedik. Herşeyi çok fazla araştırmak, soruşturmak gerekiyor tabi bunun için.

  1 sene  önce eşimin kuzeninin düğününde rastladık Orkestra Musicall'e.. Hayran kalmıştık o ekibe düğün sırasında. Kendi düğünümüz için bin tane organizasyon firması araştırırken, orkestra grubu için hiçbir araştırma yapmamıza gerek kalmamıştı. Tuncay Bey'e mail attım ve görüşmemizi ayarladık. Herşeyi detaylarıyla fazla düşünen bir gelin olarak, müzik konusunu hiç ama hiç düşünmedim, gözümü kapadım ve Tuncay Bey'e güvendim. Şöyle olsun böyle olsun diye diretmedik, her konuda kendisine danıştık, ilk dans şarkımıza kadar Tuncay Bey'e fikirlerini sorduk, çünkü birşeye hayır diyorsa bir bildiği mutlaka vardır. Tuncay Bey ile çalışıyorsanız, kesinlikle sözlerine ve tavsiyelerine kulak vermelisiniz, çünkü herşeye okadar hakim ki, siz sadece dans etmenize bakın, o herşeyi muhteşem bir şekilde hallediyor olacak.Düğün öncesi başlayan bu rahatlığım, düğün sırasında da devam etti. Bize ve misafirlerimize unutamayacağımız kadar oynadığımız ve eğlendiğimiz bir gece yaşattılar. Solistlerinden gitar çalan arkadaşa kadar, herşey okadar harikaydı ve o kadar kaliteliydi ki.. Bu ekibe hayranlığımız daha da arttı, böyle usta bir ekip ile çalıştığımız için, gecenin sahibi olan bizler inanılmaz mutlu ve gururluyduk. Buarada, Oyun havası vb. sevmeyen; ben, sahneye çıkıp 'fasulye' şarkısını bile söyledim. Sevmediğim, hoşlanmadığım tarzda ki şarkıları, onlar söyleyince nedense bir farklı geldi, hoşuma gitti ve durduraksız hepsinde oynadım hala inanamıyorum kendime. Ve asıl düğün sonrası gelen yorumlar.. Düğün ile ilgili herkes orkestramızı konuştu, nasıl bir ekipti, nasıl harikaydılar, ne kadar profesyonellerdi, hep bu yorumları duyduk. Hatta düğün sırasında gidip kataloglarını alan misafirlerimiz bile olmuş. Okadar gururlandırdınız ki bizi, tarif edemem size. Bir şey daha öğrettiniz bana, düğünü nerede yaptığınız, masanızın rengi, sandalyenin süsü, hiçbiri önemli değilmiş. Yalnızca müzik, kaliteli sanatçılar, muhteşem sese sahip solistler, bunlar kusursuz bir düğün için en önem taşıyan öğelermiş. İnsanlar yemeğiniz yiyememiş oynamaktan Hepiniz şahaneydiniz. Hala 'sizin düğündeki orkestra süperdi kimdi onlar' yorumları alırken, sizleri eşimle büyük memnuniyetle ve şükranla anıyoruz ve başka bir düğünde tekrar sizlerle karşılaşmak için sabırsızlanıyoruz. Tekrar sahnenizi izlemek ve keyfine varmak istiyoruz. Hepinize sonsuz teşekkür ederiz, tüm ekibe ayrı ayrı kucak dolusu sevgiler, emeğinize ve en önemlisi güzel yüreğinize sağlık. Ve Tuncay Bey, bu muhteşem ekip için esas size minnettarız. Siz bize dost gözüyle baktınız, bizde sizi dost olarak benimsedik ve sizi hiç unutmayacağız, sizinde bizi unutmamanız dileğiyle..
  Aycan&Emre Sezer19.11.2016 

 • Esra & Ahmet YABUZ Afyon Anemon Hotel Düğün 05.11.2016

  5.11.2016 Afyon anemonda yapılan mutlu günümüzde tek kusursuz olan siz ekibinize sonsuz teşekkür etmek istedik. Orkestra müzikal ile ailemizde ikinci kez buluştuk şüphesiz muhteşem bir gece yaşattınız sevdiklerimize tüm misafirlerimiz çok memnun kaldılar.Herşeyden önce özel günümüzde bizi çok mutlu ettiğiniz için ayrıca teşekkür ederiz sevgiler .

 • Sedef & Salih Düğün 30.07.2016

  30.07.2016 Ordu akamoy otel Hayalimizdeki kır düğününe balkan bandosuyla renk katmak istedik ordu'da olduğumuz için orkestra muzikalla iletişime geçtik ve hiç yüzyüze gelmeden istediğimiz herşey fazlasıyla yolunda gitti. Her sorum için aradığımda tuncay bey'in cevapları ve ilgisi içimizi rahatlattı.Herşey için teşekkür ederiz. Ayrıca Balkan bando ekibi güler yüzlü ve showları inanılmaz güzeldi. 

 • Burcu & Mert GRİT Dedeman Bostancı Hotel 21.10.2016

  21 Ekim 2016 Bostancı Dedeman Otel de gerçekleştirdiğimiz düğünümüz için uzun araştırmalarımız sonunucda orkestra musicall ile çalışmaya karar verdik. Tuncay Bey ve ekibi tecrübeleri sayesinde müzik seçimi ve akış konusunda bizi çok iyi yönlendirdiler. Düğün gecesi bize sadece gecenin tadını çıkarmak kaldı. Düğün sonrasında bir çok davetliden orkestranın ne kadar iyi performans sergilediği ile ilgili yorumlar aldık. Böylesine özel bir gecede Tuncay Bey ve ekibi ile çalışdığımız için çok mutluyuz. Kendilerine tekrar teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

 • Gülbin & Barış Dedeman Bostancı Hotel Düğün 23.07.2016

  Düğünümüzle ilgili en önem verdiğimiz konu herkesin eğlenmesiydi. Dolayısıyla orkestra seçimi konusu bizim için çok önemliydi. Tuncay Bey ve ekibi ile tanışmamız ablamın düğünü sayesinde oldu. Çok memnun kaldığımız için kendi düğünümüzde de kendileri ile çalışmak istedik. Hazırlık aşamasında her konuda o kadar hassas ve titiz davrandılar ki hiç bir şekilde aklımızda soru işareti olmadı, gözümüz arkada kalmadı. Hangi ricamız olursa olsun ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Düğünümüz 23 Temmuz 2016 tarihinde Dedeman Bostancı Otel'de gerçekleşti. Herkes o kadar çok eğlendi ki düğünden sonra bir çok kişi "Orkestranız kimdi ya, muhteşem eğlendirdiler" gibi yorumlarda bulundu. İyiki Tuncay bey ve ekibi ile tanışmışız. Bu mutlu günümüzü onlar sayesinde çok güzel bir şekilde geçirdik. Her şey için tüm ekibe bir kez daha çok teşekkür ederiz. Herkese şiddetle tavsiye ederiz :)
  Gülbin & Barış

 • Ayten & Önsay Kıbrıs Korineum Golf Resort Düğün 08.07.2016

  Bizim düğünümüz 08.07.2016'da Kıbrıs'da gerçekleşti. Mükemmelliyetçi biri olduğum için düğün hazırlıklarına bir yıl öncesinden başladım. Düğünümüzün her ayrıntısı ile birebir ilgilendim. Eşimle birlikte düğünümüzün temelini  eğlenceye üzerine kurduk. Düğünümüzde önce bizim ve herkesin eğlenmesini istiyorduk. Eğlence için ise en önemli unsur müzik grubu idi. Bu noktada yaptığımız araştırmalar sonucu yolumuz Orkestra Musicall grubu ve Tuncay Sevindik bey ile kesişti. Açıkcası kendilerini hiç canlı dinlemeden sadece instagram hesapları ve web sayfalarındaki videolarda düğün organizasyonumuzun eğlence ve müzik kısmını onlara emanet ettik. Tuncay bey uzakta olmamıza yüz yüze görüşmememize rağmen düğün öncesi bizimle çok ilgilendi gerek repertuar gerekse müzik organizasyonu ile ilgili aklımızdaki bütün soruları aydınlattı. O gün geldiğinde ise iyi ki müzik grubu olarak onları seçmişiz diyoruz. Çünkü çok geniş bir repertuar, çok profesyonel bir çalışma giyim kuşamlarına kadar bu kadar özenli bir grup daha görmemiştim. Onlar sayesinde Düğünümüz tam anlamıyla eğlenceli ve unutulmayacak bir düğün olarak gerçekleşti. Pist bir an bile boş kalmadı. Onlara bu özel günümü daha da özel yaptıkları ve bu kadar özverili çalıştıkları  için çok teşekkür eder herkese tavsiye ederim. Zaten düğüne katılan konuklarımızın müzik grubu ile ilgili düğün sonrası yaptıkları yorumları yazacak olsam sayfalar sürer. O nedenle profesyonnellik, eğlence, geniş repertuar ilgi ve güven istiyorsanız bu grupla çalışmanızı tavsiye ederiz. Biz Çok memnun kaldık. Çok Teşekkürler TUNCAY SEVİNDİK& ORKESTRA MUSICALL ekibi.

 • Selin Altuner - Kıbrıs Korineum Golf Resort Düğün 20.08.2016

  20 Agustos 2016 tarihinde Kibris Korineum Golf Resort'te gerceklesmis olan dugunumuzde Orkestra Musicall ile calismis olmaktan cok memnun kaldik. Ben organizasyonlar konusunda cok titiz bir insan oldugum icin dugunumuz icin tum ince detaylari çok onceden arastirmaya basladim. 2015 yilinin baslarinda instagramda Orkestra Musicall grubunu kesfettim ve youtube kanalinda yayinlanmis olan tum videolari tek tek izledim. Ertesi gun hemen Tuncay Bey ile iletisime gecerek dugun tarihimizde musait olduklarini ogrendik ve anlasmamizi yaptik. Hazirlik surecimizin sonuna dogru geldigimizde Kibris muziklerinden de birkac tanesini yazip calmalarini rica ettik. Dugunumuzun basindan sonuna 3 saat boyunca araliksiz bizimle birlikte dans eden tum aile, arkadas ve misafirlerimizdeki coskuyu, eglenceyi gordukten sonra iyiki Tuncay Bey ile anlasmisiz dedim. Dugun gecesi herkesin eglence dozunu gormeniz mumkun degil ama biz dugun videomuzda tum misafirlerimizin nasil costugunu gordugumuz anda cok mutlu olmustuk. Eglenceli dugun isteyenler icin israrla tavsiye ediyorum Tuncay bey ve ekibi kesinlikle dogru adres. 

 • Yelda & Bedran Düğün - Kaşıbeyaz Florya Gala - 06.08.2016

  6 Ağustos 2016 tarihinde Kaşıbeyaz Gala’da gerçekleştirdiğimiz düğün törenimize adeta gökkuşağı misali renk kattınız, konuştuğumuz ve yazıştığımız gibi gerçekleşti her şey. İşinizi severek yapıyorsunuz, dürüstsünüz ve alabildiğine yardımseversiniz, profesyonelsiniz ve bu profesyonellikle bizi siz yönettiniz/yönlendirdiniz. En heyecanlı ve karar vermekte güçlük çektiğimiz bu dönemi sizin profesyonelliğinizle çok kolay aştık.  Aldığınız parayı son kuruşuna kadar hak ediyorsunuz. Yürekten teşekkürler...

 • Sevinç & Selim - Kemer Botanik Park - 27.05.2016

  Düğünümüz için herşeyin en iyisini yapmak için araştırmalar yapmaya başladık ve o kadar araştırmadan sonra orkestra musicall karşımıza çıktı. Tuncay beyle ön görüşme yaptık müziklerimizi seçtik o kadar yardımcı oldu ki bize tüm endişelerimiz bi anda gitti. Derken o en özel gün geldi düğün günü 27.5.2016.. Müzikler o kadar eğlendirdi ki herkesi oynamaya piste yer kalmadı. Herkes müziğe bayıldığını söyledi ama beni en mutlu eden yorum ise arkadaşımın söylediği gecenin sonun bi ara sahneye Ajda Pekkan filan çıkacak diye bekledim okadar iyiydi demesi oldu. Emeğinize sağlık herşey için tekrar teşekkürler..

 • Seray & Selim 21.05.2016 Manisa Akhisar - Palm City Hotel

  "Orkestra Musicall ve şefleri Tuncay bey ile müzik dünyasını iyi bilen bir tanıdığımız aracılığı ile tanıştık. Tanıdığımız kişi daha önce iki düğünde bu ekibin müzik yaptığını ve inanılmaz eğlendirdiğini söyledi. Youtube kanallarında bizim zamanımızda olan 4 videolarını da izledik ve çok beğendik.

  Hatta eşim Polonyalı meslektaşına video'yu gönderdiğinde "siz ne kadar zenginsiniz ki ulusal çapta sanatçı davet etmişsiniz" dedi.

  Önemli kısımlara gelirsek, Tuncay bey inanılmaz profesyonel. Türkiye'de değil müzik alanında herhangi bir alanda işine ve sürece bu kadar hakim insan bulmak zor. Planlaması, tavsiyeleri ve uygulaması ile inanılmaz bir kolaylık sağladırlar bize.

  İzleyen herkes çok memnun kaldı, hatta davul solo ve gitar solo unutulmazdı. Düğün akışı içerisinde olabilecek tüm konularda da Tuncay bey çok profesyonel.

  Hatta bizim düğünden ufak bir anımızı anlatalım.

  Pasta seramonisi zamanı pasta anonsu için, dayım Tuncay bey'e gitmiş ve ondan anons yapmasını rica etmiş. Tuncay bey ise " her şeyi anladım da beyefendi siz kimsiniz" diyerek çok heyecanlı düğün anlarında bile nasıl profesyonel olunacağını göstermiş. Bana da bunu kardeşim anlattı, çok beğenmiş bu davranışı.

  Müzikleri güncel ve eğlenceli, düğün kültürlerinin her yöresine dokunan parçaları var. Ekip her enstrümanda oldukça başarılı.

  Etrafımızda canlı müzik arayan herkese tavsiye ediyoruz. Hatta ben ısrar ediyorum. Başta orkestrayı kuran Tuncay bey olmak üzere düğünümüzde çalan herkese teşekkür ederim.

   

 • Atilla & Şükran - Cevahir Asia Hotel - 15.05.2016

  Sevdiklerimizden düğün çok güzel yorumunu her aldığımızda, bir ara Tuncay bey e de uğrayalım, kahvesini içer teşekkür ederiz dedik ancak yeni hayatımıza alışma telaşından uğrayamadık, kusura bakmayın lütfen.

  Düğünümüzden önce bize gösterdiğiniz yakın ilgi, organizasyon planlamasındaki titizliğiniz ve yardımlarınız için, elbette düğün akşamındaki ekip olarak harika performansınız ve sevdiklerimizden, düğün çok güzeldi, çok eğlendik yorumlarını almamızdaki güzel katkılarınızdan dolayı öncelikle size ve Orkestra Musicall e çok teşekkür ederiz.

   

  Sevgilerimizle, Şükran & Atilla

 • Zeynep & Burak 23.04.2016 Çubuklu 29

  Orkestra Musicall ile çalışmaya karar verdikten sonra, Tuncay Bey ile düğün tarihimizde uzun süre önce telefon aldık ve kendisi bizle detaylı konuşmak , repertuar seçmek üzere ofisine davet etti. Düğünden çok süre önce, gece ile ilgili her detayı konuşuyor olmak, tüm sorularımıza detaylı cevaplar alıyor olmak bizi hem çok mutlu etti hem de emin ellerle çalıştığımızı hissettirdi. Orkestra Musicall'in repertuarında bulunan yabancı ve latin şarkılar bizim zevklerimizle birebir örtüşüyor ve  onları davetlilerimizin dinleyecek olması bizi heyecanlandırıyordu. Görüşme esnasında Tuncay bey'in diğer düğünlerdeki tecrübelerini dinliyor olmak da bu süreçte bize çok ışık tuttu.

  Veeee düğün gecesi...

  Orkestra Musicall'in sahneye çıkmasıyla tüm davetlilerimiz harika zaman geçirdiler. Hem yabancı hem Türk misafirlerimiz olması sebebiyle geceyi tüm zevklerin ortasında buluşturma konusunda Orkestra Musicall harikalar yarattı..Tüm orkestranın geceyi en az bizim kadar benimsemesi,profosyonelliği ve güler yüzleri bizim en özel günümüzü daha da güzelleştirdi. Başta Tuncay Sevindik olmak üzere, değerli Orkesrta Musicall ailesine sonsuz teşekkürler, müziğiniz hiç susmasın...

   

 • Feyzan & Servet Hilton Kozyatağı Hotel - 19.03.2016

  19 Martta Hilton'da düğünümüz oldu.  Bir düğünü "iyi ve kötü" yapan tek şeyin müzik olduğunu düşünüyorum.

  Bu konuda çok hassas davrandım. Katı kurallarım vardı. Ancak işinin profesyoneli bir ekip ile karşılaşınca, hem o günün planlanmasında organizatörümüzden çok daha yardımcı oldular, bilgilendirdiler. Hem de düğün konusunda ustalaştıkları için benim katı kurallarım da yumuşadı. güvendim.

  İstemediğiniz parçalar çalabilir, ama emin olabilirsiniz, müzik kalitesi o parçaları bile güzelleştirebiliyor. Kesinlikle müzik kalitesi çok önemli, ne çaldığından daha önemli.

  Pist boş kalmadı. Ve eğer "düğün" yapıyorsanız davetlilerin çoğuna uyacak seçimler için tavsiyelere kulak verin. Benim istemediğim parçalardan bazıları çaldı, ama bana kalsa hepsi rockandroll, swing olsundu benden başka kimse dans etmesindi...  Gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.

  Sonuçta halay istemeyen gelin dağmattık ve halay çekilmedi :)  Sizin tercihleriniz ve davetlilerinize uygun bir liste hazırlanacaktır.  Her an ulaşabiliyorsunuz bu da önemli. Çoğu salonu bildikleri için sizi bambaşka konularda da uyarıyorlar.

  Bir de, ne yazık ki 8de nikah, 8.30 müzik başlasa, siz davetlileri öpseniz 22.30 da işiniz bitse zaten "en güzel müzikler sizin dinleyemedikleriniz" oluyor.  Sonra videoda izliyorsunuz "vay amcamlar da dans etmiş, aaa o şarkı da çaldı mı, en sevdiğimdi vb.."

  Yani favori parçanız varsa, onu listenin sonuna ekletin :)  Ve davetlileri öperken ya 1 şarkı dans arası verin, ya da dans ederek gezin.

 • Muazzez & Murat 20.02.2016 Antep Dedeman Hotel

  Orkestra Musicall firması ile 20.02.2016 düğün davetimizde tanıştık.Bu süreçte bize verdikleri hizmet dışında alanlarındaki tecrübe,özveri , bitmeyen sorularımız karşısında sergiledikleri olağanüstü sabır ile düğün organizasyonumuzun bizden sonraki ilk kahramanlarıdır.En özel günümüzü mükemelleştiren bu ekibe tekrardan teşekkürler.

 • Berna & Sinan ELBERGER Wyndham Kalamış Hotel 30.08.2015

  Orkestra musicall ailesiyle 30 Ağustos 2015' de Wyndham Otel'indeki düğünümüz vesilesiyle tanistik. Başta Tuncay Bey ve ekibinin sicak ilgisi, samimiyeti, yardimseverligiyle diger gorustugumuz firmalardan cok farkli ve icten oldugunu bizlere hissettirdi . Sonrasinda ise en stresli olduğumuz o gunlerde, kendisine binlerce soru sormama ragmen sicakligiyla ve ilgisiyle icimizi ferah tutmamizi sagladi. Eşim muzisyen oldugundan muzik secimi konusunda cok secici idi. Fakat kendisi hassasiyetimizi anlayarak profesyonelligini ortaya koydu ve en guzel gunumuzde muhtesem bir repertuarla bizlere harika bir muzik keyfi yasatti. Sizlerde bizim gibi, dugununuzu hem elit sarkilar esliginde gecirmek, hem de bir o kadar eglenmek istiyorsaniz gidiceginiz tek adres; orkestra musicall. Sizlere bu ozel gunumuzu unutulmaz kildiginiz icin binlerce tesekkur ediyoruz ve ileride baska organizasyonlarda tekrar biraraya gelmeyi umit ediyoruz.

 • Ecem & Can ŞİVET Urza Düğün Daveti 31.07.2015

  31.07.2015 tarihinde gerçekleşen düğünümüzün en unutulmayan , en beğenilen kısmı hiç şüphesiz müziğimizdi . Çift olarak düğün telaşından biz çok farkında olamasak da nerdeyse katılanların hepsinden aynı yorumu aldık "müziğiniz muhteşemdi! ". Böylesine güzel yorumlar almamıza neden olan ve arkadaşlarımızın "katıldığımız en eğlenceli düğündü" demelerinde çok çok büyük katkısı olan Tuncay Bey ve Orkestra Müzikal e sonsuz teşekkürler..

 • Füsun & Ercan DURAN Crown Plaza Hotel Bursa 09.10.2015

  Orkestra Musicall’i bir arkadaşımızın sünnet düğününde dinlemiştik, çok beğendik ve çok eğlendik. O nedenle oğlumuzun sünnet düğününde sahne almalarını çok istedik. Düğünümüz yaklaştığında Tuncay Bey ile görüştük ve başka bir şey yapmamıza gerek kalmadı. Tüm müzik seçimlerini onlara bıraktık ve tam hayal ettiğimiz gibi muhteşem bir düğün oldu. Sonrasında davetlilerimizden de çok güzel yorumlar aldık.

  Tuncay Bey’e ve tüm Orkestra Musicall ekibine titizliğiniz, güler yüzünüz ve gösterdiğiniz ilginiz için sonsuz teşekkürler. Sizinle tanıştığımız ve hayatımızda unutulmaz bir iz bıraktığınız için çok mutluyuz.”

 • Sedef & Cihan Tanyolaç Küçüksu Kasrı 05.09.2015

  Tuncay bey ve Orkestra Musicall i 2013 de Cemile Sultan korusunda en yakın arkadaşımın düğününde dinlemiş, beğenmiştim. Ardından anlaştığım fotoğraf, ses ışık şirketleriylede görüştüğümde kendisinin işini titizlikle ve iyi yapan bunun yanında güvenilir biri olmasınında referansını aldıktan sonra kendisiyle telefondan anlaştıktan sonra repertuar seçimi için eşimle beraber görüşmeye gittim. Doğrusu görüşmeye giderken tek tek istediğim şarkıları söylemem gerektiğini düşündüğüm için bayağı bir gerilmiştim. Ama Tuncay beyle tanıştığımda kendisinin çok profesyonel olduğunu ve çifte, ailesine göre seçenekler sunduğunu ve sadece özellikle çalmasını istemediğimiz şarkıları söylememiz gerektiğini gördüm ki buda stresimi minimuma indirdi. Tuncay bey gerisini ona bırakmamız konusunda bize yeterince güven verdi. Düğün günü, gerek dış görünüşleriyle gerek konuşmalarıyla tavırlarıyla, gerek sesleriyle kaliteli bir topluluk olduklarını bana tekrar gösterdiler. Düğün sırasında zaten çok eğlenen kişiler olduğumuzdan  asıl objektif ve beğeni dolu yorumları balayı dönüşü yakınlarımızdan, arkadaşlarımızdan daha biz sormadan aldık. Tüm Orkestra Musicall topluluğuna çok teşekkür ediyorum ayrıca burdan o muhteşem sahne ve ses sistemini kuran TEMA Müzik ten Ahmet bey e de teşekkürlerimi sunuyorum. Buradan, düğünlerinin kaliteli ve eğlenceli olmasını isteyen herkesin gönül rahatlığıyla Tuncay bey ile iletişime geçmesini şiddetle tavsiye ediyorum.

 • Nilgün Sürücü Watsons Kozmetik

  Tuncay bey ve Orkestra Musicall ile tanışmamız, organizasyonlarında kendileri ile çalışan bir referans sayesinde olmuştu. Son üç senedir ofis içerisindeki yılbaşı partilerimizi DJ-ses ve ışık hizmeti ile renklendiren ve neşelendiren bir ekibi bulduğumuz için çok mutluyuz. Yılda bir defa gerçekleştirebildiğimiz bu etkinliğimizi gerçek bir partiye dönüştüren en önemli etken müziktir. Her sene farklı bir DJ arkadaşın bize eşlik etmesine ragmen grubun enerjisini çok iyi anlayarak müzik dengesini başarılı bir şekilde kurmaktadırlar. Eski ve yeni parçaların dozunu iyi ayarlamakta ve çalışanlarımızı her daim çoşturmaktadırlar. Süremiz dolmasına ragmen ‘bir daha, bir daha’ tezahuratlarına maruz kalan ekip çalışma ortamıza yakışacak düzeyli bir eğlence sunmaktadırlar.

  Ofis içerisinde ve iş saatlerimizde gerçekleştirdiğimiz bu partimiz için kısıtlı mekan yaratabilmemize ragmen en iyi şekilde ve kimseyi rahatsiz etmeden kurulumlarını yapmakta ve parti bitiminde de kısa sürede toparlanabilmektedirler. Tuncay bey ve ekibine partilerimizi unutulmaz ve geleneksel bir hale getirdikleri çok teşekkür ederiz.

 • Sedal & Gökhan Ercan Wyndham Grand Hotel Kalamış 25.04.2015

  Tuncay Bey ile ilk görüşme anımızdan, düğünümüzün son anına kadar kendisi ve mükemmel ekibinin dostane tavırları, organizasyonumuza dahil olan diğer ekipler ile uyumu, planlamaya olan katkıları; akabinde gece boyunca enerjilerini kaybetmeden misafirlerimizi eğlendirdikleri, müziği ve repertuarı düğünün gidişatına göre de ayarladıkları için çok teşekkür ediyoruz.

 • Kerem & Gülşah Samsun Yelken Kulübü 07.01.2015

  Tuncay Bey ve ekibi 7 şubat 2015te gerçeklleşen nişan törenimizde bize ve davetlilerimize harika bir gece yaşattılar. bütün davtlilerimiz hala nişanımız üzerinden o kadar zmn geçmesine rağmen cok eglendiklerini, orkestra seçiminin harika olduğunu dile getirmeye devam ediyorlar.  Tabi bu da bizim orkestra konusunda ne kadar doğru bir seçim yaptığımızı doğruluyor.

  Tuncay Bey ile yaptığımız ön görüşmede o sıcaklığı ve samimiyeti tam anlamı hissettik, bizimle saatlerce ilgilendi, isteklerimizi konustuk ve organizasyon akısını herseyi ile kendisine bıraktık. Ve biz gece boyu müzik adına hc bir sey düşünmedik, her sey tam anlamı ile kusursuzdu diyebilirim. Girişimizden çıkışımıza kadar yalnızca yemek müziklerinde oturduk onun dışında hiç oturmadan tüm misafirler dans ettik oynadık :) profosyonel sahne duruşları, repertuarları ve samimiyetleri ile muhteşemler. Nişan gecemizi unutulmayacak sekilde güzel performansınız ile ölümsüzleştirdikleri için tuncay bey ve ekibine sonsuz teşekkürler.

 • Tyna & Mert DOĞRUER Fuat Paşa Yalısı 22.08.2015

  Dugununun kusursuz gecmesini hayal eden her cift gibi uzun arastirmalar sonucun da bizde en uygun firmayi bulmayi hedeflemistik. Bir suru isim arasindan Orkestra Musicall ile calismanin bize buyuk keyif vericegini Tuncay beyle ilk karsilasmamizda anlamistik. Dugun organizasyonunu planlarken bize sadece musteri gozuyle degil aksine dostca yaklasilmis olmasi yasadigimiz onca stresin arasinda iyi geldi. Vaad edilen ses-isik-orkestra ve planlanan her ince ayrinti konusulanin da ustundeydi. Hem bize hem misafirlere unutulmaz bir gece yasatan Orkestra Musicall e tesekkur ederiz :)

 • Fatma Gül & Tolga KARAÇİVİ Ataköy Sheraton Hotel 26.07.2015

  Düğün organizasyonlarında en önemli konu ne kadar profesyonel insanlarla çalıştığınız ve o kişilerin işinizi ne kadar kolaylaştırdığıdır. Tuncay Bey ve Orkestra Musical ile anlaştığınızda tek yapmanız gereken istediğiniz tarzı belirlemek ve gerisini Tuncay Bey’e bırakmak. Biz de sadece tarzımızı belirledik ve sonrasında muhteşem bir şekilde eğlendik. Müzikler, sahne, herşey mükemmeldi ve büyük bir titizlikle hiçbir aksaklık yaşanmadan davetimizi tamamladık. İşini gerçekten seven insanlar fark yaratıyor. Sonsuz teşekkürler ve sevgiler...

 • Samsun Kolejliler Derneği-Oğuz Demirkılıç/ Wyndham Grand Hotel Levent- 19.12.2015

  Otel yetkililerinin önerisi ile irtibat kurduğumuz Sn. Tuncay Sevindik ile çok çabuk kaynaşarak “Okulumuzun Kuruluş Balosu nasıl eğlenceye dönüşür?” konsepti ile yola çıktık.  Balo gecesi, Orkestra Musicall grubunun tüm bireylerinin pozitif enerjisi ve performansı ile gece bitene kadar mezunlarımız oturmadı ve keyifle eğlendi. Tuncay beye ve enerjik ekibine sonsuz teşekkürler.  Yeni organizasyonlarda görüşmek üzere…

 • Pınar & Kaan Canbaz / Dedeman Hotel 18.01.2014

  Düğün organizasyonumuzda en önem verdiğimiz, ince eleyip sık dokuduğumuz nokta orkestra seçimiydi ; çünkü biliyorduk ki düğünde misafirlerin çok eğlenmesi, düğünün unutulmaz olması için temel unsurdu. Tuncay Bey'e istediğimiz tarzı bildirdikten sonra tüm programlamayı Orkestra Musicall'e bıraktık. Tek kelime ile olağanüstüydü. Parça seçimleri, sunum, ses, organizasyon herşey harikaydı,sahne bir dakika bile boş kalmadı. Düğünden sonra konuştuğumuz herkes orkestranın fevkalade olduğunu, kiminle çalıştığımızı sordu. Bu özel günümüzü unutulmaz kıldığınız için teşekkürler Orkestra Musicall, şahanesiniz!

 • Yabuz Ailesi Afyon Anemon Hotel 24.05.2014

  24 Mayis 2014 tarihinde Afyon Anemon Hotel de gerceklesen düğün torenimizde bize ve tum misafirlerimize muhtesem bir gece yasattiniz. Samimi ve anlayisli oldugunuz kadar profesyonelliginiz bize dogru bir secim yaptigimizi gosterdi. bizim icin unutulmayacak olan bu gecede unutulmayacak bir performans sergileyen Tuncay Bey ve ekibine sonsuz tesekkur ederiz.

 • Pelin & Ahmet Kançeltik / Titanic Beach Resort Lara 26.04.2014

  Hayatımızın en özel, mutlu ve tabii ki stresli gününde grup olarak bizi çok mutlu eden ve rahatlatan başlıca insanlardandınız :) Tuncay Bey önderliğinde tüm ekip muhteşemsiniz. Öncelikle düğün öncesi planlı programlı hareket ederek hiçbirşeyi son dakika sürprizine bırakmadan, düğün sırasında ortamın ambiyansını hemen kavrayıp daha önceden belirlemiş oldugumuz repertuara en uygun eklemeleri yaparak, gelin ve damatla göz temasını hiç eksik etmeyerek ve bu sayede öncelikle bizi sonra da misafirlerimizi 5 dk bile oturtmadan hep hatırlanacak süper eglenceli bir gün yaşattınız. Herşeyinizle her zaman referansınız olacak bir düğün çiftiyiz, tekrar teşekkürler, sonsuz sevgiler herbirinize..!

 • Nesibe & Işık Soykan / Event Garden Düğün Daveti 24.08.2014

  Düğün planlamamızda en başından itibaren en önem verdiğimiz konu müzik ve orkestra seçimiydi. O kadar şanslıyız ki internette yazılan olumlu yazıları görünce orkestra musicall ile görüşmeye karar verdik ve ilk seferde doğru adreste olduğumuz fark ettik. Düğün organizasyonumuzda en planlı ve en profesyonel olan kısım orkestra oldu. Ve düğün günü Tuncay bey ve orkestrası, konuklarımızla çok eğlenceli bir düğün geçirmemiz sağladı. Düğün sonrasında konuklarımızdan aldığımız yorumlarda bunu doğrular nitelikteydi. Kendilerine canı gönülden teşekkür ederiz. Herkese mutlaka tavsiye ederiz. Tek yapmanız gereken düğünden önce Tuncay beyin ofisine gidip görüşmeniz sonrasında doğru adreste olduğunuzu anlayacaksınız

 • Ayşegül & Taner ÖZKARA Büyük Kulüp Düğün Daveti 20.06.2014

  Orkestra Musicall'in gerek müzikal kaliteleri gerek sahne performansları ile düğünümüzde bir dakika yerimizde durmadık.Bunda tabiki Tuncay Bey'in payı büyük. Aylar öncesinden başlayan disiplinli, planlı programlı çalışmasıyla hiçbir şeyi şansa bırakmadı..Sonuç düğünden mutlu ayrılan ve orkestra çok başarılı nedir adı diyen soran konuklarımız.. Muhteşem repertuar, muhteşem yetenekler.. Düğünümüze ahenk katan Tuncay Bey ve ekibine çok teşekkür ederiz..

 • Sözer Ailesi / Mihrabat Korusu Düğün Daveti 07.08.2014

  Hayatimizin en ozel gununde sizinle calismaktan cok mutlu olduk. Gercekten cok profesyonel bir ekibe sahipsiniz. Hersey istedigimiz yolda ilerledi ve hic bir sekilde eksiklik, olumsuzluk olmadi. Ilerki zamanda tekrar orkestraya ihtiyaç duyduğumuzda ilk arayacağımız kişi siz olacaksınız.Emekleriniz için teşekkür ederim.
  Sözer ailesi from USA

 • Beyza & Doğu AKTAŞ Ajia Hotel Düğün Daveti 06.09.2014

  Düğünümüzde hep canlı müzik hayal etmiştik ve bu sayede yolumuz Orkestra Musicall ile kesişti, bütün ekip olarak düğünümüzün müziklerinin tam da hayal ettiğimiz gibi olmasını sağladılar. Kokteylde trio grubu konuklarımızı karşıladı, ardından gece boyunca orkestranın müthiş performansıyla tüm konuklar sahneden inmedi ve pastanın gelişinde balkan ekibi herkesi coşturdu. Şimdi davetlilerimizden düğünün nekadar eğlenceli olduğuna dair pozitif yorumlar alıyoruz ve çok mutlu oluyoruz. Bu çok önemli gününüzde müzik organizasyonunu böyle samimi ve profesyonel bir ekiple yapmaktan hiç çekinmeyin. Başka bir mutlu günde yine sizin müziklerinizle eğlenmek dileğiyle.

 • Gözde & Ilıcan GAZİLER Cemile Sultan Korusu Kırtepe Düğün Daveti 31.08.2014

  Düğünümüzde herşey çok çok güzeldi size tekrar teşekkür ederiz. İnanın ben insanın kendi düğününde bu kadar eğlenebileceğini düşünmezdim. Çok çok eğlendik 1 dakika bile oturmadık  ve misafirlerimiz de aynı şekilde eğlendiklerini söylüyorlar. Triodan başlayarak son ana kadar herşey mükemmeldi. Emeğinize samimiyetle teşekkür ediyoruz. Herşey içimize çok sindi.  En mutlu günümüzün "en mutlu gün" olmasında payınız büyük.

 • Aysun&Kubilay KUBAT / EVENT GARDEN düğün daveti 15.08.2014

  Orkestra Musicall le tanısmamız evlilik fuarında oldu.Düğünümüz hakkında fikir edinebilmek için gitmiştik fuara.Fakat fuarı gezebilmemiz pek mümkün olmadı.Çünkü Orkestra Musicall in eğlenceli,dikkat çekici müziği ve şovları bizi tam o noktada sabitledi.Fuardan sonra düşündüğümüz tek şey düğünümüzde olmaları gerekiyor fikriydi.Hemen iletişime geçtik ve Tuncay Bey le tanısma fırsatı bulduk.Sadece Tuncay Beyi tanımak bile işlerinde ne kadar usta oldukları fikrini vermeye yetiyordu.Düğünümüzü gerçekten düğün yapan ve bize unutulmaz anlar yaşatan en büyük etken Orkestra Musicall'di. Düğünümüzden sonra herkesin sorduğu tek şey orkestranın kim olduğuydu. Bu kadar düğüne hazırlanmış ve araştırma yapmış bir çift olarak şunu söyleyebiliriz ki düğünümüzün atmosferini size borçluyuz ORKESTRA MUSICALL .

 • Perinaz & Emrah TÜLÜ / Büyük Kulüp Düğün Daveti 21.06.2014

  Düğünümüzü planladıgimiz ilk andan itibaren hep canli muzik istedik ama bir turlu nasil bir grup secegimize karar veremiyorduk. Bir gun youtube da sizin videolariniza rastladim ve bir baktim arka arkaya butun videolarinizi dinlemisim. Bizim icin en onemli sey eglenceli ve hareketli bir dugundu. Sizin videolarinizi izlerken ne kadar eglendigimi farketmemle hemen sizinle iletisime gectik. Ilk gunden dugun gunune kadar bize hep destek oldunuz. Bizi hep olumlu yonlendirdiniz. Sizin de katkilarinizla cok guzel ve eglenceli bir dugun gecirdik. Size cok tesekkur ediyoruz. Iyi ki sizinle tanistik ve calistik:)tekrar cok tesekkurler

 • Yeditepe üniversitesi diş hekimliği fakültesi 2014 mezunları organizasyon komitesi adına Avşar ÖZTÜRK

  Tüm üniversite hayatımız boyunca hayalini kurduğumuz mezuniyet balomuzun hayallerimizin de ötesinde geçmesini sağlayan orkestra müzikale ne kadar teşekkür etsek az. Gece boyunca öğrencisinden profesörüne kadar hiç kimsenin dans pistinden ayrılmaması ve sonrasında müzik ve orkestrayla ilgili övgü dolu sözleri ne kadar doğru bir seçim yaptığımızın kanıtıydı zaten. Bize yaşattığınız muhteşem balo, dostane ve profesyonel yaklaşımınız için çok çok teşekkür ederiz. Daha nice organizasyonlarda beraber çalışabilmek dileğiyle...

 • Semay & Alper DEMİRER Polat Hotel Düğün Daveti 15.03.2014

  15.03.2014'de Polat Hotel'de duzenlemis oldugumuz dugunumuzde gecemizi profesyonel muzik egitimlerinin yanisira profesyonel insan iliskileri ile de taclandiran degerli Orkestra Musical'a tesekkuru bir borc biliriz.İşini severek ve Belki de sizin "Yok Artık!" Diyeceğiniz ölçüde titizlikle yapan Sn.Tuncay Bey başta olmak Üzere,bütün orkestra üyeleri düğün boyunca son derece enerjik,GÜLERYÜZLÜ ve pozitiflerdi.Biz de,Konuklarımız da fazlasıyla memnun kaldık,Düğün bittiğinde oynamaktan ayaklarımızi hissetmiyorduk rahatlikla diyebilirim..Gözünüzü kapatın ve Sadece O gecenin tadını çıkarmaya bakın,Pişman olmayacağınıza emin olabilirsiniz.ŞİMDİDEN İYİ EĞLENCELER

 • Neslihan & Bilgehan HACIOĞLU / Wyndham Kalamış Hotel Düğün Daveti 22.02.2014

  Orkestra Musical ile Evlilik Fuarı'nda tanıştık. Aslında düğünümüz için dj performans düşünüyorduk ve bunu düğünümüz olan otel bize sağlıyordu. Fakat Evlilik Fuar'ında organizasyon şirketleriyle görüşürken mükemmel bir müzik duyduk. Müziğin geldiği yere doğru gidip 1-2 dakika daha bu müthiş canlı performansı dinleyince bu orkestranın mutlaka düğünümüzde olmasını istedik.Tuncay bey oradaydı ve bize aklımızdaki tüm sorularda yardımcı oldu. Repertuarları çok geniş, elit ve profesyonellikleri tartışılmaz.Düğün organizasyonu gibi birçok şeyin sorun olabileceği bir dönemde Orkestra Muzikal bizim en rahat çalıştığımız, içimizin her anlamda en çok rahat ettiği ve tanıştığımız günden düğün bitene kadar en sorunsuz olan partiydi.Düğünün atmosferini belirleyen en önemli ayrıntıların başında gelen müzik seçimimiz sayesinde harika bir düğün yaşadık.Düğünümüz sırasında ve sonrasında davetlilerimiz orkestrayı çok beğendiklerini söyleyerek bizden kontakt bilgilerini aldılar.Yeni evlenecek arkadaşlara ve seçkin bir davet verecek herkese Orkestra Müzikal'ı tavsiye ediyoruz.

 • Çisem & Çetin MADEN / Mardan Palace Düğün Daveti 16.11.2013

  Düğünümüzü planlarken aynı dili konuşabileceğimiz bir ekip bulmak en büyük isteğimizdi. Bir kaç başarısız denemeden sonra Tuncay Bey ile tanıştık. Kendim Güzel Sanatlar Lisesi ardından 5 yıl boyunca bir devlet konservatuarı eğitimi aldığım için mükemmel olanı bulmak zorundaydım ve buldum. Bizi bizden de fazla düşünen bu ekiple çalıştığımız için çok mutluyuz. İş ahlakları, kibar tavırları, profesyonellikleri, sonsuz güleryüzleri, dört dörtlük performansları, davetlilerin nabzını bu kadar iyi tutabilmeleri, söz verdiklerinin de ötesinde sergiledikleri tavırlar ve müzikaliteleriyle düğünümüzün en çok takdir toplayan unsuru Orkestra Musicall'di. Eğer sorunsuz bir orkestra ve kaliteli müzik istiyorsanız, başka HİÇBİR ekip ile görüşmeden mutlaka Orkestra Musicall ailesiyle görüşün. Başta çok sevgili Tuncay bey olmak üzere tüm Orkestra Musicall ailesine sevgilerle.

 • Yasemin & Gökhan ŞENTÜRK / Nossa Costa Düğün Daveti 07.09.2013

  Düğünümüzü planlamaya başladığımız andan beri en önem verdiğimiz detay misafirlerimizin güzel vakit geçirmeleri ve düğünümüzün eğlenceli geçmesiydi. Uzun araştırmalarımızın sonucunda Tuncay bey ile tanışma fırsatımız oldu. İyi ki Orkestra musicall'i tercih etmişiz. Tüm beklentilerimizi fazlasıyla karşıladı ve her şey tek kelime ile mükemmeldi.. Tüm konuklarımız özellikle orkestra ve müziklerin ne kadar iyi bir seçim olduğunu bize bizzat ilettiler. Bu mutlu günümüze renk kattığınız için, emeği geçen herkese çok teşekkürler.

 • Arzu & Nehir Altuğ / Dedeman Hotel Düğün Daveti 16.11.2013

  Düğünümüzü planlarken en çok vakti orkestra seçiminde harcadık.  Keşke Orkestra Musicall’i daha önce bulsaydık da rahat etseydik. Tuncay bey’in profesyonel yönlendirmeleri ve orkestradaki arkadaşların muazzam performansları ile harika bir düğün geçirdik. Pasta seremonisinde bile dostlarımızın hadi kısa keselim orkestra devam etsin baskıları ile karşılaştık. Evlenecek dostlara tek tavsiyem Tuncay bey‘e düğünün müzik organizasyonunu teslim etsinler kendileri başka işler ile ilgilensinler. Herşey için teşekkürler.

 • Özlem & Ahmet Ayar / Polat Renassaince Hotel Düğün daveti 25.10.2013

  Düğün organizasyonunun en önemli parçalarından biri olan müzik ve orkestra seçimi konusunda oldukça şanslıydık. Gerçekten de hem çok değerli müzisyenlerle hem de güvenilir bir ekiple çalışmak bizim için çok memnun edici oldu. Bu suretle tüm içtenliklikleri, güleryüzleri ve profesyonel yaklaşımları için Tuncay Bey ve ekibine teşekkürlerimizi sunarız.

 • Yulia & Hakan AKYOL / Çubuklu Hayal Kahvesi Düğün Daveti 05.10.2013

  En değerli günümüzde tanıştığımız günden başlıyarak profosyonelliğiniz ,kalİteniz ve organizasyonumuza kattığınız güzellikler için sizlere bir kez daha teşekkür ediyorum. Düğün sonrası aldığım yorumların hepsinde siz ve ekibiniz vardi.

 • Müge & Mehmet Turunç / İzmit Yelken Kulübü Düğün Daveti 01.06.2013

  Tuncay ile tanışıp, ona teslim olmuş buluverdik kendimizi. İkimiz de ne istediğimizi biliyorduk ve aklımızda soru/endişe/korku kalmayacak şekilde saydık döktük tüm düşüncelerimizi; yine de teyit almak üzere bir kaç kez yorduk onu, kontrol etmezsek içimize sinmez tabii! Yanılmadığımızı görmüş ve çok eğlenen bir gelin-damat olmaktan dolayı sonsuz mutluyuz. Bu kadar eğlenen ve eğlendiren bir düğün yapmış olabilmekten.

  Sevgilerimizle,  Müge&Mehmet

 • Burcu Baykal Minsky / Nossa Costa Düğün Daveti 08.09.2013

  Düğündeki performansınız icin size ve tüm ekibinize tekrar teşekkür etmek istedim. Yerli yabancı tüm konuklardan çok güzel övgüler duydum müzikler  konusunda. Umarim baska organizasyonlarda tekrar yolumuz kesisir.

  Sevgiler,  Burcu Baykal Minsky

 • Esra & Sercan KILIÇ / Cemile Sultan Kırtepe Düğün Daveti 30.06.2013

  Orkestra Müzikal hakkında sadece bilgi almak için Tuncay Bey'in ofisine gittiğimizde güleryüzü, pozitif enerjisi ve samimiyeti sayesinde o gün orada el sıkıştık; iyi ki öyle yapmışız. Orkestranın profesyonelliği, repertuarlar seçimi, düğünümüzde yağmur yağmasına rağmen çok çabuk bir şekilde organize olup müzik akışına fazla ara vermeden DJ performansa devam etmeleri sayesinde gayet keyifli bir düğün yaşadık. Düğün boyunca ve sonrasında aldığımız yorumlar da bunu doğrular nitelikteydi. Bu özel günümüze olan katkıları için çok teşekkür ederiz, herşey için tekrar teşekkürler.

 • Tuğçe & Caner AKSU / Villa Riva Garden Düğün Daveti 06.07.2013

  Riva’da gerçekleşen kır düğünü konseptindeki davetimizde bütün müzik organizasyonunu (ses, ışık, pist, sahne, trio, dj ve orkestra..) üstlenerek masal tadında bir düğün daveti yaşattıkları için Tuncay Sevindik ve Orkestra Musicall ekibine gönülden teşekkür ederiz.

 • Duygu & Gürkan AYDIN / Wellborn Hotel Düğün Daveti 29.06.2013

  Malum guzel bir organizasyonda herseyden once muzik geliyor, eger orkestra isini biliyorsa ortaya guzel bir sonuc cikabiliyor aksi taktirde butun ugraslar bosa gidiyor diyebiliriz. Dolayisiyla dugunumuz icin iyi bir orkestraya ihtiyacimiz vardi. Bir sure arastirma yaptiktan sonra Orkestra Musicall'in referanslarina bakarak ve bir kac yakinimizin tavsiyesine guvenerek Tuncay bey ile  irtibata gectik  ve sonuc icin cok tesekkur ediyoruz, kimse oturmadi ve herkes çok memnun kaldı.

 • Jelena & Can Semerci / Cemile Sultan Düğün Daveti 07.06.2013

  Düğün davetimizde Orkestra Musicall’in gösterdiği yüksek performans,  bu mutlu günümüzü keyifle yaşamamıza  önemli katkıda bulundu. Tüm konuklarımız çok keyifli bir düğün olduğunu, çok eğlendiklerini  ve müzik akışının fevkalade olduğunu ayrıca belirttiler. Bu mutlu günümüzde bizlere eşlik ederek, yurtiçi ve yurtdışından katılan tüm yakın dost ve akrabalarımızla birlikte keyifli bir akşam geçirmemizi  sağlayan Orkestra Musicall’e teşekkürlerimizi sunarız.

 • Elif & Tuprul Gezmiş / Liman Lokantası Düğün Daveti 29.06.2013

  Orkestraniz sayesinde haaarika bir dugunumuz oldu. İnanilmaz profesyonel bir ekipti. Size cok cok tesekkur ederiz. Basindan itibaren bizi hic uzmediginiz gibi cok da mutlu ettiniz. Nazik tavriniz, is ahlakiniz ve yardimseverliginiz bu zor surecte bize ilac gibi geldi. Sizi gozumuzu kirpmadan herkese tavsiye ediyoruz. Dileriz basarilariniz daim olur.

 • Evrim & Aysam AKSES / Dalyan Club Düğün Daveti 25.05.2013

  Dugun kokteylimize sanatlari ile renk katan trio ekibinize icten tesekkurlerimizi sunuyoruz. Acik alanda "Garden Cocktail" seklinde gerceklestirdigimiz organizasyonda toren oncesi performanslari, bizim kadar misafirlerimizin de begenisini topladi. Size de bu mutlu gunumuzun hazirlik surecindeki ilginiz icin ayrica tesekkur ediyoruz.

 • Aylin & Gökhan Görkay / Suada Düğün Daveti 26.05.2013

  Düğünümüzde bizlere enerji veren, geceyi müthiş bir geceye çeviren, saatlerce sahnede harikalar yaratan Orkestra Musicall ekibine ve başta Tuncay Sevindik'e çok teşekkür ederiz. Emeklerinize, yüreğinize sağlık.

 • Ece & Murat İLDİZ / Cemile Sultan Kırtepe Düğün Daveti 22.06.2013

  Orkestra Musicall son derece titiz, ilgili ve keyifli bir grup. Dugunumuze muzikleriyle renk katip bizi ve misafirlerimizi gece boyunca eglendirdiler. Dansetmeye kendimizi oyle bir kaptirmisiz ki Cemile Sultan Korusu'nun muhtesem aksam manzarasinda fotograf cektirmeyi bile unutmusuz!  Bu unutulmaz geceyi daha da keyifli hale getirdikleri icin Orkestra Musicall'e cok tesekkur ediyoruz…

 • Merve & Serhat Nasıllıoğlu / Four Seasons Hotel Sultanahmet / 26.05.2013

  Sizinle dugunumuze bes kala alelacele tanistik, tum programimizi dort bes saat icerisinde tamamladik. Son derece muzik sever insanlar olmamiza ragmen bunu son dakikalara birakan bizlere muazzam bir gece yasatti orkestraniz ve ekibiniz. Serhat ve ben sizi hem bizim kisitli zamanimizda gosterdiginiz ilgi ve alaka, hem de muzikalitenizden oturu tebrik ederiz ve hersey icin tesekkur ederiz.

 • Feyza Dursun / Silverside Hotel / 08.06.2013

  Düğün törenimiz için Orkestra Musicall ile bağlantıya geçtiğim ilk günden beri, Tuncay Bey' in her detayla titizlikle ilgilenmesi, gönül rahatlığı ile kendileri ile çalışmamızı sağladı. Davetlilerimiz de orkestra performansı, ses, ışık ve davul show' dan çok keyif aldıklarını bize ilettiler. Bizler de aynı şekilde Orkestra Musicall ve Tuncay Bey ile düğünümüzü gerçekleştirmiş olmaktan çok memnun kaldık. Kendilerine her şey için tekrar tekrar çok teşekkür ederim.

 • Serkan Ürkmez / Bursa Holiday Inn Sünnet Düğünü 22.06.2013

  Oğlum Ali Tuna ve Ömer Bora’nın sünnet düğünlerinde sizin ve orkestranızın performansı hakkında misafirlerimiz beğenilerini paylaştılar. Biz de çok keyif aldık,  mutlu olduk.  Size ve arkadaşlarınıza tekrar teşekkür etmek istiyorum. Tüm ekibinize selam ve sevgilerimi iletirseniz sevinirim.

 • Elif Agfaloğlu / Air Astana Ödül Töreni Gecesi 29.05.2013

  Sizinle görüştümüz ilk günden bu yana gösterdiğiniz ilgi ve yardımlarınız için teşekkür ederim.Sizin de katkılarınızla güzel bir organizasyon gerçekleştirdik.Sizin nezdinizde ekibinizde ki tüm arkadaşlara da şahsım ve şirketim adına ayrı ayrı teşekkür etmek isterim.Başka organizasyonlarda da çalışabilmek dileğiyle.

 • Duygu Bilgen / Çelik Palas Hotel Bursa Nişan Daveti 20.04.2013

  Bursa Çelik Palas Otelde gerçekleştirdiğimiz nişan törenimizde internet yoluyla bulduğumuz ve videolarını izlediğimiz ilk anda beğendiğimiz ve aradığımız orkestranın "Orkestra Musicall" olduğuna karar verdik. İlk telefon konuşmamızı Tuncay Bey ile yaptık ve gerçekten çok açıklayıcı bilgiler vererek tüm soruları yanıtladılar ve çok ilgilendiler. Nişan törenimizde her şey kusursuzdu ve bütün konuklarımız  orkestranın performansından çok mutlu kaldıklarını ilettiler.  Tüm ekibe teşekkürlerimizi sunarız. Detaylı düşünen bir insan olarak, Orkestra Musicall e hiç "acaba" demeden gönül rahatlığı ile organizasyonun en önemli kısmı olan müzik performansınızı teslim edebilirsiniz.  Duygu Bilgen, Ali Murat Soydan.

 • Gülçin Gülşen

  Nikah kokteylimiz için sade bir törende ,zarif bir trio aradık ve tesadüfen internet aracılığı ile Tuncay bey ile irtibat kurduk.Ön görüşmemizde bizi güzel enerjisi ile karşıladı ve mutlu günümüzde tam istediğimiz tarzı Orkestra Musicall ile yakalayabildik.Orkestra üyelerinin görünüş,giyim ve mesleki performansları muhteşemdi.Bundan sonra bizim ve çevremizin her organizasyonunda onlarla olmak isteriz.Çok teşekkür ediyoruz.

 • Berna & Kıvanç OKTAŞ / Green Park Hotel Düğün Daveti 31.08.2012

  Bu çok özel ve bir o kadar da yorucu süreçte müzik ile ilgili tüm endişeleri bir kenara atabilirsiniz. Tuncay Bey ve ekibi sizin için tüm sabrı ve nezaketi ile gerekeni yapacaktır. Tüm davetliler ve bizim de ortak görüşümüz bu..  Tekrar teşekkürler.

 • Özlem & Serdar DAĞDELEN / Ritz Carlton Hotel Düğün Daveti 25.08.2012

  Bize önerilen birçok grup ile görüşmüştük ve hiçbirisi içimize sinmemişti. Tesadüfen internet aracılığıyla tanıştığımız Orkestra Musicall ile görüşmeye umutsuzlukla gittik. Tuncay Bey ile ilk görüşmemizdeki sıcaklığı ve bu işe hakimiyetini hissettirmesi bizi çok rahatlattı. Biliyorduk ki bizleri bizden fazla düşünecek, ki bizi yanıltmadı. Hala tüm davetlilerin dillerinden düşmeyen gece için tüm Orkestra Musicall çalışanlarına ve bu sayede kazandığımız dostumuz Tuncay Bey’ e teşekkür ederiz.

 • Nazlı & Burak Güney / Ritz Carlton Otel Düğün Daveti 14.07.2012

  İşine duyduğu saygısı, sevgisi ve bunun getirisi olan işe hakimiyeti konusunda arada her hangi bir referans olmamasına rağmen seçimimiz Orkestra Musicall oldu. Şimdi ise; düğün vb. organizasyonlar için ilk vereceğimiz referans Orkestra Musicall. Tuncay Bey'e emeklerinden ötürü çok teşekkür ederiz. 

 • Sibel & Serkan HEPER / Divan Asia Otel Düğün Daveti 24.06.2012

  Divan Asia oteli kurulduğu günden bu yana böyle eğlence görmemiştir diye düşünüyorum. Tadı damağımızda kaldı hatta sibel’le bir daha evlensek o geceyi bir daha yaşasak diye de hala kendi aramızda konuşuruz. Tekrar güzel günlerde birlikte olmak dileği ile.

 • Dilara & Erinç TAŞDEMİR / Büyük Kulüp Düğün Daveti 07.07.2012

  Bizim için çok önemli bir şeyde iletişimdi bütün bir düğün boyunca göz temasını hiç kaybetmedik resmen ailemiz gibiydiniz.  Düğünümüzü size emanet ettikten sonra o kadar çok rahatladık ki en büyük ve en önemli kısım sizdeydi . Orkestra musicall’i herkese gönül rahatlıyla tavsiye ediyoruz.

 • Nazlı & Hakan Sarıçiçek / Green Park Pendik 15.07.2012

  Düğün öncesi bizlere organizasyonla ilgili her konuda yol gösterdiğiniz için, Müzik seçimleri için şahane bir müzik listesi hazırladığınız için, Şarkıları harika bir enerjiyle söylediğiniz ve çaldığınız için, Misafirlerimiz hala düğünü konuşup "çok eğlendik" dedikleri için  ve yaz yaz bitmediği için :)  Sizlere çok teşekkür ederiz..

 • Ataklı Çift'i / Titanik Kartal Otel Düğün Daveti 28.04.2012

  Tuncay Bey ve ekibi sayesinde çok eğlenceli ve keyifli bir düğün yaşadık. Müzikal kaliteleri ve özellikle düğün ve organizasyonda uzmanlaşmış olmaları nedeniyle bu tarz etkinlikler için Orkestra Müzikal çok doğru bir tercih olacaktır. Tuncay Bey ve ekibine teşekkür ediyor, ve başarılarının devamını diliyorum.

 • Ferhan & Mehmet Öztaşkın / Kıyı Emniyet Tesisleri 06.06.2012

  Bu özel ve güzel günümüzde Orkestra Musicall şahane sahne performansı ile bizlere ve düğünümüze katılan misafirlerimize harika bir gece yaşattı. Bizi çok mutlu ettiniz , düğünümüzde orkestrada emeği geçen bütün arkadaşlara sonsuz sevgilerimi ve teşekkürlerimi gönderiyorum.

 • Şebnem & Koray Karatepe / Çırağan Sarayı 17.09.2011

  17 Eylül 2011 tarihinde Çırağan Sarayı’ndaki düğün davetimizde, profesyonel çalışmanızla biz ve davetlilerimize unutulmaz bir gece yaşattığınız için teşekkür ederiz.

  Şebnem & Koray Karatepe

 • Ece & Arkın Gökdemirtaş / Hilton Istanbul 02.07.2011

  2 Temmuz 2011 tarihinde Hilton'da gerçekleştirdiğimiz düğünümüzdeki performanslarıyla bize unutulmaz bir gece yaşatan Orkestra Musicall ve ekibine sonsuz teşekkürlerimizle..

 • Melis-Sertaç Nişan Daveti / Çorlu Silverside Otel 19.09.2011

  Nişan törenimizde herşey sayenizde çok daha güzel ve eğlenceliydi. Başta Tuncay Sevindik olmaz üzere,tüm ekibinize bir kez daha teşekkürler. En yakın zamanda görüşmek üzere..  Melis & Sertaç

 • Seda & Reşat EREN / Point Hotel Barboros 20.09.2012

  Oğlumuz Efe'nin tarihinde Point Otel Balmumcu'da yaptığımız sünnet düğününde  müzik kalitesi, teknik donanımı ve sahne başarısıyla gecemize ışık saçarak bize güven ve destek veren kibar yaklaşımlarıyla Tuncay Sevindik ve  Orkestra Musicall ve ekibine çok teşekkür ederiz.

 • Hazal & Laurence Hill / Nossa & Costa 14.08.2011

  Canlı müzik olsun, koktely'de trio olsun, yabanci da türkçe de calsınlar, 12 den sonra DJ coştursun, şarkı seçiminde opsiyonlar versin  ve tum bunlar bizim butcemizin icinde olsun. Iste Orkestra Musicall bizim tum bu imkansiz isteklerimizi tek tek karsiladi, en guzel gecemizi daha da unutulmaz yapti.

 • Eda & Burçin Ciğerim Düğün Organizasyonu / Venn Hotel 30.07.2011

  Düğünümüzde aksamayan tek şey müzikti. Sizler sahnede yerinizi aldığınız anda eğlence de başladı ve düğün sonuna kadar hiç bitmedi. Konukların geceye dair akıllarında kalan en önemli kısım düğünümüzün  coşkusuydu.  Çok teşekkür ediyoruz, düğününe canlı müzik isteyen herkese gönül rahatlığıyla sizi tavsiye edeceğiz.

 • ASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Saim Orcan

  11. Kuruluş yıldönümümüzde, Müziğiniz ve güler yüzünüzle bizlere sunduğunuz muhteşem sahne performansınıza, tüm ASİAD üyeleri adına teşekkür ederim.

 • Pınar & Nidai Tetik Düğün Daveti Dedeman İstanbul 21.05.2011

  21 Mayıs 2011 tarihinde Dedeman Otel’de gerçekleştirdiğimiz düğünümüzde sahne olan Orkestra Musicall ve Tuncay SEVİNDİK'e profesyonel yaklaşımlarından dolayı çok teşekkür ederiz. Kendileri, düğünümüzün dilediğimiz gibi eğlenceli ve bol danslı geçmesini sağladılar. Herkes çok beğendi, sahne ve performans ile ilgili her şey şahaneydi. Ellerinize sağlık.

 • Özgü & Fatih Crown Plaza Düğün Daveti 04.06.2011

  Sahne aldığınız düğünümüz sizlerin sayesinde çok keyifli bir düğün oldu ve herkes çok eğlendi. Hiçbir aksaklık yaşamadık. Size ve ekibinize çok teşekkür ediyoruz..   İyi çalışmalar, başarılarınız daim olsun…

 • Ekrem & Hacer Şahin Düğün Daveti Crown Plaza 30.04.2011

  Merhaba, 30 nisan  tarihinde crown plaza asia da gerçeklestirdigimiz düğünümüzde sahne olan Orkestra Musicall ve Tuncay Sevindik' e kaliteli hizmet yaklaşımlarından ve bizlere sundukları eğlenceden dolayı tesekkür ederiz.